Ramy na lustro

Wykorzystanie lustra we wnętrzu nie powinno ograniczać się jedynie do praktycznego zastosowania. Oczywistym jest, że służy nam na co dzień do sprawdzenia, czy prezentujemy się odpowiednio. Warto jednak wiedzieć, że lustro jest znakomitym dodatkiem, który sprawia, że wnętrze okazuje się większe i przytulniejsze. A jeśli w miejscu ramy pojawią się stare deski, to efekt przejdzie najśmielsze oczekiwania.

Do produkcji ram na wymiar używamy starego drewna w odzysku. Naszym zdaniem tylko takie tworzywo nadaje się do stworzenia akcesoriów wnętrzarskich o wyjątkowym charakterze. Ma ono w sobie coś, czego nie posiadają dopracowane w każdym calu nowe deski – a mianowicie widocznych śladów upływającego czasu i żywych oznak zmagań z otaczającą niegdyś przyrodą. Stare drewno z odzysku sprawią, że ramy na lustro dodadzą wnętrzu więcej ciepła, a okalając szklaną taflę podkreślą wyjątkowość tego, co odbija się w nim na co dzień – wnętrza, dodatków i nas samych. Wystarczą drewniane deski z odzysku przygotowane na wymiar, aby wprowadzić do domu naturę – jej prostotę i delikatność.

 

Ręcznie wykonane ramy ze starych bali lub desek.

W przypadku zamówienia większej ilości zawsze wprowadzamy rabat, natomiast prosimy o kontakt mailowy w sprawie indywidualnej wyceny.

1cm
Wymiar dotyczy wewnętrznej części ramy
1 cm
Wymiar dotyczy wewnętrznej części ramy
W celu zachowania naturalnej struktury starego drewna boczna część ramy może być różna o około 2 cm

Razem: PLN

Złóż zamówienie

Jeżeli już są Państwo zdecydowani prosimy o podanie adresu do wysyłki i wpłatę na konto. Czas realizacji 7 dni roboczych dla pojedynczych zamówień.
stara rama 1