Stare belki

Stare belki to materiał, który był ręcznie ciosany siekierami przez prawdziwych fachowców bez pomocy maszyn. Belki konstrukcyjne to bardzo wytrzymały materiał, pochodzi on ze starych obiektów takich jak stodoły, wiaty, spichlerze. Stare belki, które pozyskujemy są bardzo staranie selekcjonowane i precyzyjnie obrabiane ręcznie.
Wszystko pochodzi ze starych budynków na obszarze Lubelszczyzny. Belki za dawnych czasów były przenoszone kilka razy, ponieważ po wojnie ludzi nie było stać na postawienie od nowa budynku. Dlatego też stare belki wyjątkowo mogą być dwukrotnie starsze niż reszta elementów budynku, często nawet ponad 100-letnie.

Dlaczego warto od nas nabyć stare belki?

  • Nasi Klienci dziwią się w jaki sposób czyścimy drewno. Twierdzą, że jest ono lakierowane. Co jest zupełną nie prawdą. Wszystko ręcznie czyścimy, dlatego w naturalny sposób jesteśmy w stanie uzyskać efekt połysku bez zbędnych chemikaliów.
  • Wkładamy dużo serca i wysiłku, żeby wyselekcjonować odpowiedni materiał.
  • Zawsze możesz zadzwonić i dowiedzieć się więcej. Praca jest dla nas pasją dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji od rana do wieczora 6 dni w tygodniu.
  • Transport jest gratis dla standardowych wymiarów i wagi.
  • Oferujemy dokładny kalkulator z wyceną on-line. Wyliczy Ci on ile dokładnie potrzebujesz starych belek na Twój projekt.

Wycena belek konstrukcyjnych

Przesyłka gratis* na terenie Polski.
Belki docinamy do wskazanej długości. Maksymalna długość belek dochodzi do 400 cm. Przeciętna nie przekracza 300 cm.

*Uwaga. Przesyłka gratis dotyczy tylko belek do 2 metrów długości.

     

Złóż zamówienie